poznejte více

O NÁS

ATELIER VLASY OD PETRY

Nechte hluk z ulice za sebou a vstupte do místa, kde jsem pro Vás vytvořila oázu klidu.

Ateliér Vlasy od Petry je místo, kde se snoubí odbornost, umění, pečlivost, smysl pro každý detail, ale, především láska k poctivému řemeslu. Jsem připravena pomoci podpořit Vaši osobnost vytvořením nového vzhledu, nebo pozvednout současnou vizáž. Věnuji se nejnovějším technikám zesvětlování, veškerým střihům, základní barvení tvořím vždy personalizovaně na míru s cílem luxusního výsledku. Jsem připravena pomoci s léčbou trichologických obtíží, neschopnosti vlasů dorůst do délky či kompletních vlasových transformací. Můj cíl jsou vždy zdravé vlasy. Přeji si pro Vás tu nejlepší možnou péči a 100% výsledky, proto pracuji výhradně s italskou značkou BES, která je světovou kapacitou vlasové kosmetiky a barev na trhu od roku 1964. Pohodlně se usaďte do křesla, dopřejte si skvělé občerstvení a nechte se unést kouzlem místa, kde se sny o krásných vlasech stávají realitou.

O MNĚ

Moje práce je poslání a přesně tak k němu přistupuji. Je pro mě velmi důležité, jak se klient v mé péči cítí. Využila jsem příležitost vedení velkého institutu i zaměstnávání lidí. Ač jsem se měla možnost starat se o „velká jména“, účastnit se výjimečných profesních akcí, nejlépe je mi s klienty v salonu. V praxi umím velmi dobře balancovat mezi darem kreativity a použitím technologií pod tvrdým drilem. Jsem životní výzvař a tam, kde ostatní lámou hůl a berou nůžky, hledám řešení a cesty.Miluji dlouhé vlasy a mám pevnou ruku i rozsáhlé vzdělání pro vytvoření perfektních výsledků.Vždy pečlivě pozoruji a naslouchám. Inspiraci hledám všude. Barvy jsou moje vášeň. Důvěru, kterou ve mně vkládáte se Vám tak v salonu snažím vrátit vždy profesionalitou, pokorou, otevřeností a odhodláním po Vašem maximálním zážitku.

Petra

Jmenuji se Petra a již více než 20let žiji pro vlasy.
Nejsou mi lhostejné osudy, trápení a vždy mám dobrou náladu!

V mém portfoliu najdete práci pro Cosmo-Girl, Joy, Českou televizi a mnoho dalších. Jsem držitelem mezinárodních ocenění Vidal Sassoon, Platin Certification Academia, Il Decalogo del Colore-specialist. Jsem odborný technolog a trenér značky BES pro Českou republiku. V rámci této funkce se věnuji vzdělávání kadeřníků po celém Česku. Pravidelně se účastním kadeřnických kongresů v italském Miláně pod přímým vedením pana Saveria Palmy – světové legendy kadeřnického řemesla. Již šest let je mým mentorem a je to pro mě nesmírná pocta. Přes veškeré tuzemské i mezinárodní stáže považuji za svou nejvyšší schopnost „nacítit klientku“. Díky tomu mohu pracovat maximálně individuálně. Je pro mě zásadní, aby klientka uměla po odchodu ode mě pečovat a upravovat své vlasy sama, bez mé pomoci. 

„Pohodlně se usaďte do křesla, dopřejte si skvělé občerstvení a nechte se unést kouzlem místa, kde se sny o krásných vlasech stávají realitou“
0 +
spokojených klientek