woman, fashion, lovely-3153999.jpg

VLASOVÝ PSYCHOLOG

Ráno. 
Budík nekompromisně hlásí, že je čas vstávat. V polomrtvém stavu se dostanete do koupelny, kde zjistíte, že Vaše vlasy prošly v noci tornádem a to z nich udělalo něco mezi uschlým křovím a Einsteinem.
Jak je sakra možné, že máte mastné kořínky? Vždyť jste si vlasy večer umyla! Dokonce tím super šamponem z reklamy, kde modelka pyšně hází bujnou hřívou! Zrada!
A jako třešinka na dortu Vám melír, který se jevil jako povedený, zežloutl na image Velikonočního kuřete.
Proč taky zatraceně nedorostou konečně ty vlasy kolem obličeje? To si máte teď umývat a foukat vlasy , když děti řvou hlady, pes kňučí že už vážně musí a manžel se dožaduje košile, kterou jste zapomněla vyžehlit? 
Suchý šampon, gumička a vzhůru do práce-večer vše přemyjete fialovým šamponem, ten to vyřeší. 
V práci místo činnosti, kterou by šéf jistě ocenil hledáte na „tajňáka“ rady a zaručené tipy jak Váš problém vyřešit.
Běžíte hned po práci do drogerie nebo lékárny a zakoupíte radši všechno a něco určitě zabere! 
Večer Vaše koupelna připomíná něco mezi skladem vlasové kosmetiky a malým kadeřnickým studiem. Mezi tím vším stojí Vaše odhodlání, změnit věc ve svůj prospěch. To půjde…….

Ráno o pár dní později…..
Budík nekompromisně hlásí, že je čas vstávat. V polomrtvém stavu se dostanete do koupelny, kde zjistíte, že Vaše vlasy prošli v noci tornádem a to z nich udělalo něco mezi uschlým křovím a Einsteinem.
Jak je sakra možné, že máte mastné kořínky?………………………………………………….dál už to znáte!

Co kdybych Vám řekla, že děláte spoustu věcí špatně? Že 30% je kosmetika, 20% výživa a 50% mechanika jak přesně produkty aplikujete? 
S pokorou studuji 20let vlasy. Fascinuje mě jejich struktura, fáze kterými vlas prochází, barva, pružnost. 
Nejlepší ale je, že díky znalostem v mezinárodním měřítku a praxi za křeslem, umím poradit téměř každé klientce. Mohlo by to znít arogantně že? Já jsem na to ale moc pyšná. Jsem pyšná na všechny zákaznice, kterým můj systém pomohl a ony se dočkaly vysněného cíle, kdy jsou vlasy radost a chlouba. 

Co Vás tedy ve službě VLASOVÝ PSYCHOLOG čeká? 
Nejprve Vás vyzvu k zaslání fotografií a budu mít několik otázek- to proto, abych na naší online terapii byla připravená a Vy jste neztrácela poté čas při našem setkání.
V domluvený čas se setkáme při videohovoru na platformě Skype či Google Meet.
Vyslechnu si, jak a čím se o své vlasy staráte.Vysvětlíte mi, co je Váš cíl a zabrousíme lehce i do zdravotní stránky (ta s vlasy souvisí)

Pozor- přijde fáze kterou mám nejradši. Říkám jí „POLICAJT“. Zbourám všechny Vaše zažité návyky, které Vás nutí jezdit na „kruhovém objezdu“ a přesně Vás nasměruji, jak vyjet a najet na novou cestu, která vede do cíle. 
Doporučím, co přesně by jste si měla pořídit (s nikým nespolupracuji, neprodávám kosmetiku a dávám si záležet ,aby výběr byl pestrý a zcela dostupný na běžných eshopech, bez zbytečných nákladů. 
A hlavně:  aby nešlo o jeden brand. Často od klientek slýchám, že nedostaly v salonech správný návod. Jen dostali produkt se slovy: ten pomůže.

Naučím Vás jak správně vlasy ošetřovat, jak se upravit, jak manipulovat s kartáčem i pokožkou. Absolutně vše co udělám, bude personalizováno přímo pro Vás- nečekejte žádné všeobecné rady. Získáte komplexní systém péče a rad, které využijete po dlouhá léta. 
Na závěr Vám ráda doporučím, jaká barva střih by Vás slušela. Proč až nakonec našeho setkavča? Za dobu co si budeme povídat získám štědrý prostor Vás navnímat a udělat si představu o tom, co je ideální pro Vaši osobnost i vizáž. 

Lidé si léčí u lékařů své tělo.
Časem se naučili pečovat u terapeutů o svoji duši. 
Ale vlasy…..tak ty jsou často nejen RÁNO zdrojem špatné nálady. 

Jsem tu pro Vás se službou VLASOVÝ PSYCHOLOG proto, aby se z vlasů stala radost. 

Těším se na každou z Vás! 

S láskou k vlasům 
Vaše Petra 

Diskuze